NAŠE VIZE A HODNOTY

Naše vize a na čem nám záleží: Přínos společnosti a ekologii

Na počátku jsme byli průkopníky renovace DPF v ČR. Dnes jsme absolutní špičkou v Evropě a skutečnými lídry na trhu problematiky renovace filtrů pevných částic. Naší hlavní vizí je být stejně prospěšní, jako doposud a do budoucna ještě více pomáhat lidem a přírodě. Těší nás pozitivní spojení přínosu společnosti a ekologii zároveň. Toto vědomí nás žene vpřed a dává naší práci vyšší smysl.

Chceme i nadále rozvíjet pozitivní myšlení a napomáhat obecnému povědomí o efektivním řešení problémů s filtry pevných částic, namísto zbytečného utrácení peněz za nový. Ukazujeme výhodnější a ekologičtější cestu, přitom pomáháme zákazníkům, šetříme jejich peníze, čas i energii a odlehčujeme přírodě s ekologickou zátěží.

DPF Engineering: Pokud stojíte před volbou, zda si koupit každé tři roky nový filtr pevných částic za 50 000 korun a nebo jej nechat za sedm tisíc renovovat na stav nového a k tomu získat tříletou záruku, co si vyberete?

Šetříme peníze zákazníků pomáháme autoservisům a snižujeme ekologickou zátěž

Nejvyspělejší technologií renovace a příznivými cenami pomáháme našim zákazníkům. Stejně tak pomáháme šetřit životní prostředí. Díky nám nemusejí zákazníci opakovaně kupovat nové filtry pevných částic a tím snižujeme ekologickou zátěž při výrobě nových a likvidaci vysloužilých DPF. Každý renovovaný filtr šetří lidem peníze, čas i naší přírodu… Spolupracující autoservisy v ČR i zahraničí získávají díky nám nové zákazníky. Skrze nás jim umožňují renovaci DPF na nejvyšší úrovni.

Vize: Naším hlavním cílem je stále větší počet spokojených zákazníků i smluvních partnerů, pro které je levnější a efektivnější řešení problémů s ucpaným DPF silnou motivací. Díky tomu chceme dále přispívat ke zdravějšímu prostředí a pomáhat šetřit přírodní zdroje a přírodu samotnou při výrobě a likvidaci filtrů pevných částic.

Za každým námi renovovaným filtrem pevných částic stojí:

Ušetřené náklady na výrobu nového filtr
Ušetřené peníze zákazníků za koupi nového DPF
Ušetřené náklady na likvidaci starého filtru
Efektivně renovovaný DPF bez ekologické zátěže

Spolupracujeme s autoservisy v celé Evropě!

Protože patříme k nejužší špičce evropského trhu, nabízíme nejlepší možný servis a dokonalé zázemí nejmodernějších technologií. Pomáháme tak spolupracujícím autoservisům realizovat zakázky, o které by jinak přišli. Umožňujeme renovaci DPF i tam, kde dříve byli zákazníci odkázáni pouze ke koupi nového filtru. Díky nám mohou naši partneři také nabízet unikátní technologií SmartClean®, tedy prvotřídní renovaci DPF na nejvyšší úrovni a se zárukou.

Více o spolupráci

Vize: Naší vizí do budoucna je pokrýt službami renovace DPF zbývající část Evropy, kde jsme dosud nepůsobili. Dále pomáhat a rozšiřovat povědomí o výhodách a možnostech renovace DPF.

Renovací DPF pomáháme:

Majitelům dieselových aut šetřit každé 3 až 4 roky desítky tisíc korun.
Majitelům firem s vozovým parkem šetřit stovky tisíc a více
Servisům a smluvním partnerům získat a udržet nové zákazník
Přírodě a obecně společnosti šetřit přírodní suroviny a mazat ekologickou zátě
Klientská zóna