DOMLUVTE SI PREVENTIVNÍ PROHLÍDKU VAŠEHO VOZU

Objednávka ke kontrole filtru pevných částic

Protože postupné zanášení DPF i přes jeho pravidelné regenerační cykly zákonitě povede k absolutnímu ucpání filtru, je lépe s takovou situací počítat a snažit se jí předejít. Občasnou servisní kontrolou filtru pevných částic nic nezkazíte, navíc získáte jistou a v případě již nutné renovace DPF i tříletou záruku na jeho bezproblémovou funkčnost.

Prevence šetří starosti, čas i peníze!

Pokud navíc patříte mezi profesionální řidiče, například provozujete taxislužbu, může Vám preventivní kontrola filtru pevných částic ušetřit značné finance. Včas odhalený zanesený filtr ušetří náklady na opravu poškozeného filtru, nucený odtah, finanční ztrátu při nemožnosti provozu automobilu, atd.

Chcete-li mít jistotu a klid, že Vám auto nezačne stávkovat, když to nejméně potřebujete, objednejte se včas ke kontrole DPF. Protože k ucpání DPF dojít zákonitě jednoho dne musí, nenechávejte to zajít až do situace, kdy se Vám laxní přístup mnohonásobně prodraží! Vyplňte formulář, ozveme se Vám a domluvíme spolu vhodný termín kontroly! Neváhejte, s ohledem na vyšší zájem o kontrolu a servis DPF jetřeba domluvit termín s dostatečným předstihem! Termíny jsou plné, nepromeškejte svou šanci na nejlepší kontrolu a renovaci DPF!

Máte otázky nebo pochybnosti? Podívejte se na stránku často kladených dotazů.

Pokud máte zanesený filtr pevných částic a potřebujete jeho čištění, pokračujte prosím objednávkou v katalogu.

Spolupráce

Vlastníte autoservis a máte záujem o spolupráci? Prečtete si více na stránce o spolupráci.

Klientská zóna