NA ŠPÍNU AUTO NEJEZDÍ

Proces čištění filtru DPF

Profesionální a šetrná metoda renovace filtru pevných částic je základem dlouhověkosti a správné funkčnosti DPF. K tomu je třeba vyspělých technologií, které vyčistí filtr od sazí a dalších pevných látek tak, aby se nepoškodili stěny keramického filtru ani jeho další části jako je tomu v případě drastického chemického čištění. Na rozdíl od proplachování filtru vysokotlakým proudem vody, je navíc naše metoda renovace DPF SmartClean® natolik účinná, že dovede obnovit filtr až na 98 % původního stavu!

Při čištění filtru rozhodně dbáme na pečlivost a kvalitu, nespěcháme. Protože jsme si jisti kvalitou provedené práce a trvanlivostí námi renovovaného filtru, poskytujeme na renovaci filtru pevných částic záruku 36 měsíců[1]. V případě, kdy je filtr natolik poškozen, že není možné regeneraci provést, neúčtujeme jeho diagnostiku, ani jiné práce na něm provedené.

Proces renovace DPF

Filtr renovujeme všem koncovým zákazníkům a smluvním autoservisům (našim partnerům) na základě přímé návštěvy našeho servisu nebo externě po zaslání DPF zásilkovou službou. Servis a renovaci filtru tak skutečně poskytujeme všem, rychle a za dostupnou cenu. Samotná renovace DPF / FAP je levnější než jeho demontáž. K renovaci používáme technologii SmartClean®, jejíž výhody, 98% účinnost i cena hravě překonávají ostatní způsoby čištění DPF.

  1. V první fázi po přijetí do servisu filtr vyjmeme, změříme a otestujeme.
  2. Naměřené hodnoty uložíme.
  3. Následně filtr čistíme způsobem, který se používá pouze u nejkvalitnějších servisů v západní Evropě a je považován za absolutní špičku v technologiích renovace DPF.
  4. Proces čištění probíhá v několika fázích, po každém cyklu měříme a testujeme filtr tak dlouho, dokud nedosáhneme hodnot filtru nového.
  5. Filtr vracíme do vozu, případně zasíláme poštou zpět s tříletou zárukou! [1]

Majitelům dieselových vozů doporučujeme pravidelné servisní prohlídky a kontroly DPF. Ke kontrole se raději objednejte dopředu! Přeci jen, ačkoli jsme rozšířili naše servisní prostory, zájem o kvalitní renovaci DPF na špičkové úrovni při takto výhodných cenách se projevuje na naší vytíženosti. Děkujeme za pochopení. Akutní případy samozřejmě řešíme ihned.

Potřebujete renovaci DPF? Napište nám pomocí kontaktního formuláře, nebo zavolejte 720 33 22 11, pomůžeme Vám!

Možnosti spolupráce pro Váš autoservis

Vybíráme si kvalitní partnery po celé Evropě, chcete k nim patřit i Vy? Máte slušný autoservis a chcete nabízet Vašim zákazníkům nejmodernější způsob renovace DPF v Evropě? Ve spolupráci s DPF Engineering posunete možnosti Vašeho servisu o několik řádů výše na zcela jinou úroveň! Získáte nové zákazníky, udržíte si stávající a vyděláte s námi mnohem více! Spolupracujte se společností DPF Engineering, absolutní špičkou evropského trhu v problematice DPF / FAP!


1. O rozšířené 3-leté záruce se informujte na zákaznické lince.

Klientská zóna