Technologie SmartClean®

Na základě mnohaletých zkušeností a nejvyspělejších technologických postupů Vám již od roku 2008 jako první poskytujeme nejlepší možnou renovaci filtrů pevných částic. Dnes jsme skutečnými lídry na trhu řešení ucpaných FAP / DPF v Evropě. Naše vyspělá metoda renovace filtru pochází z USA. Technologický postup, který zaručuje až 98% účinnost renovace filtru pevných částic se jmenuje SmartClean®. Tato metoda renovuje filtr pevných části dokonale a na rozdíl od invazivních metod, běžně v ČR nelegálně používaných, renovujeme DPF bez rizika poškození jeho funkčnosti. Zajišťujeme tak možnost jeho opakované renovace a tedy značnou úsporu Vašich peněz!

Renovace DPF technologií SmartClean® v porovnání s ostatními

V ČR se naprosto běžně používají velmi invazivní a mnohdy nelegální techniky a principy čištění (nikoli renovace) filtru pevných částic, které jsou neefektivní, neekologické i neekonomické. Takto čištěný filtr hrozí brzkým selháním. Nedostanete žádnou záruku, jsou to zbytečně vyhozené peníze. V konečném důsledku se mnohonásobně prodraží. Většinou jde o amatérské metody čištění DPF vodou a chemicky, často v podmínkách, které žádným způsobem nemohou vyhovovat platné legislativě.

Tyto techniky čištění DPF zásadním způsobem narušují a poškozují stěny filtru, které jinak mají hlavně sloužit pro zachytávání pevných nečistot a sazí. Výsledkem chemického a vodního čištění je nedokonale repasovaný DPF, který se velice brzy znovu ucpe, tentokrát natrvalo. Zpravidla totiž není filtr po takto extrémním zásahu do jeho struktury schopen opětovné regenerace. To přiměje zákazníka k nutné investici do filtru nového. Shrnuto v kostce:

Invazivní metody – chemické a vysokotlaké čištění způsobují:

Nedokonalou renovaci DPF
Špatnou provozuschopnost
Zkrácenou životnost
Neschopnost opakované regenerace
Poškození životního prostředí
Zbytečné náklady navíc – po čase nutná investice do nového DPF

Technologie SmartClean® DPF Engineering = absolutní špička renovace DPF!

Technologie SmartClean® je šetrná k filtru pevných částic, umožňuje jeho správnou funkci a opakovanou regeneraci, navíc nepoškozuje životní prostředí. SmartClean® zaručuje renovaci DPF s úspěšností na 98% původního stavu! Na provedenou renovaci DPF poskytujeme záruku 3 roky nebo 100 000 ujetých kilometrů! [1]

SmartClean® je technologie, která dokonale řeší problém s ucpaným filtrem pevných částic rychle, efektivně a mnohonásobně levněji, než je cena nového DPF! Objednejte se k renovaci filtru pevných částic raději s předstihem a včas! Ušetříte desítky tisíc za nový DPF, získáte záruku a jistotu poctivě odvedené práce nadnárodní společnosti – skutečného lídra evropského trhu v problematice DPF / FAP.

Výhody renovace DPF metodou SmartClean®:

Nejefektivnější možný způsob renovace DPF současnosti
Jistota profesionální práce nejzkušenější firmy a lídra evropského trhu
Renovace je vhodná pro všechny typy filtrů pevných částic
Šetrná vůči filtrům
Ekologická
Cenově dostupná
Šetří peníze za nový DPF
Rychlý servis (filtr odesíláme do 48 hodin od přijetí)
Záruka 3 roky nebo 100 000 ujetých kilometrů [1]

1. O rozšířené 3-leté záruce se informujte na zákaznické lince.

Klientská zóna