STAŇTE SE SOUČÁSTÍ OCHRÁNCŮ FUNKČNÍCH MOTORŮ

Spolupráce

Víte o tom, že problémy s filtrem pevných částí jsou jedním z nejčastějších důvodů návštěvy servisu? Pokud provozujete autoservis, jistě chcete nabídnout svým zákazníkům co nejširší portfolio služeb. Je třeba poskytovat servis v takové kvalitě, aby se k Vám spokojení zákazníci opět vraceli. Renovace DPF unikátní technologií SmartClean® na špičkové úrovni a s tříletou zárukou je dostatečnou hybnou pákou k tomu, aby k Vám zákazníci přišli, důvěřovali Vašim službám a spokojeni se vraceli i při jiných potížích.

Neposílejte zákazníky jinam, nabídněte jim více!

Běžně k profesionální renovaci filtrů pevných částic potřebujete nadstandardní, drahé a sofistikované vybavení schopné přesné diagnostiky a dokonalé renovace DPF. Bez takového vybavení jste dosud neměli možnost svým zákazníkům renovaci filtru pevných částic zařídit, museli jste je poslat jinam. Od teď nic takového není třeba!

DPFe Vám pomůže! Se zcela unikátní smluvní cenou a dalšími výhodami získáte spolupráci, která k Vám přivede zákazníky, Vás to nebude stát ani korunu za drahé přístroje a bez jakýchkoli starostí budete schopni poskytnout zákazníkovi jeden z nejlepších servisů a renovaci DPF v Evropě!

DPF Engineering pomáhá získat a udržet Vaše zákazníky!

Chcete nabídnout svým zákazníkům možnost diagnostiky, servisu a renovace DPF za výhodných podmínek? Chcete patřit mezi nejvyhledávanější autoservisy díky službě renovace FAP / DPF metodou SmartClean®? Spojte se s námi, získejte nové zákazníky poskytněte jim důvod vracet se příště zase k Vám! Kontaktujte nás, ozveme se Vám a domluvíme spolupráci! Spolupracujeme se servisy v celé ČR a SR!

Jak probíhá spolupráce autoservisu a DPF Engineering

 1. Přijmete do servisu auto se zaneseným DPF
 2. Vyjmete DPF a odešlete kurýrem k nám
 3. My filtr renovujeme až na 98 % původního stavu
 4. Odešleme jej zpět k Vám
 5. Vy namontujete DPF zákazníkovi zpět
 6. Zákazník odjíždí spokojen

Výhody spolupráce:

 • Nepotřebujete žádné investice
 • Získáte nové zákazníky
 • Unikátní, bezkonkurenční technologie renovace SmartClean®
 • Záruka na renovaci DPF 36 měsíců [1]
 • Obnovení až na 98 % původního stavu filtru
 • Renovace DPF do 48 hodin
 • Diagnostika filtru zdarma
 • Poškozený (k renovaci nezpůsobilý) filtr neúčtujeme
 • Spolupracujeme se servisy v celé ČR a SR

1. O rozšířené 36 měsíční záruce se informujte na zákaznické lince.

Klientská zóna